Taklampa mässing 60-tal

Taklampa mässing 60-tal
Taklampa mässing 60-tal
Taklampa mässing 60-tal
Taklampa mässing 60-tal
Taklampa mässing 60-tal
Taklampa mässing 60-tal
Taklampa mässing 60-tal
Taklampa mässing 60-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEND AAGE HOLM SÖRENSEN, blomformad takarmatur, mässing, 1960-tal, etikettmärkt: Sørensen & Co, höjd ca: 38 cm

Bruksslitage

559177

2018-07-14