Zoltan von Boer oljemålning

Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning
Zoltan von Boer oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZOLTAN VON BOER (Ungern född 1924): Ansikte, signerad och daterad Zoltan von Boer Malmö 1969, olja på pannå, ca 50x35 cm

559188

2018-07-15