Oljemålning
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GEORGES CSAPO (1900-tal): Slädfärd, signerad G Csapo, olja på duk, ca 62x122 cm
Kuntoraportti
559194
Päivämäärä:
2018-07-16