Oidentfierad konstnär tusch

Oidentfierad konstnär tusch
Oidentfierad konstnär tusch
Oidentfierad konstnär tusch
Oidentfierad konstnär tusch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTFIERAD KONSTNÄR: Kvinna med fågel, signerad och daterad Aydlett -71, tusch, ca 63,5x44,5 cm

559195

2018-07-15