Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1970-tal, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, svart sten, i form av springare, höjd inkl skärm ca 69 cm
Nagg
559210
2018-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här