Bordslampa häst

Bordslampa häst
Bordslampa häst
Bordslampa häst
Bordslampa häst
Bordslampa häst
Bordslampa häst
Bordslampa häst
Bordslampa häst

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1970-tal, enligt uppgift inköpt på Nordiska Kompaniet, svart sten, i form av springare, höjd inkl skärm ca 69 cm

Nagg

559210

2018-07-16