Josef Ekberg Sommar

Josef Ekberg Sommar
Josef Ekberg Sommar
Josef Ekberg Sommar
Josef Ekberg Sommar
Josef Ekberg Sommar
Josef Ekberg Sommar
Josef Ekberg Sommar
Josef Ekberg Sommar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSEF EKBERG, vas, Gustavsberg 1919, Sgrafitto, dekor i mörkblått av växter mot ljusblå fond, signerad Gustafsberg 1919 J Ekberg, höjd 25 cm

Fot med lagning

559224

2018-07-16