Ritningshurts
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu och MDF, skiva med ek fanéring, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, totalhöjd ca 105.5, 136x69 cm
Slitage, skador, fanéringsskador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan är lösa, undereden saknas
559225
2018-07-16