Arne Jacobsen golvlampa
Valmis
2018-07-16
559239
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ARNE JACOBSEN, "AJ", golvlampa, Louis Poulsen, Danmark, formgiven 1959, vitlackerad metall, höjd ca 130 cm
Slitage, bucklor, färgavskav