Arne Jacobsen golvlampa

Arne Jacobsen golvlampa
Arne Jacobsen golvlampa
Arne Jacobsen golvlampa
Arne Jacobsen golvlampa
Arne Jacobsen golvlampa
Arne Jacobsen golvlampa
Arne Jacobsen golvlampa
Arne Jacobsen golvlampa
Arne Jacobsen golvlampa
Arne Jacobsen golvlampa

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "AJ", golvlampa, Louis Poulsen, Danmark, formgiven 1959, vitlackerad metall, höjd ca 130 cm

Slitage, bucklor, färgavskav

559239

2018-07-16