Silverskedar

Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar
Silverskedar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, TÄNGER, GAFFLAR, mm, silver, 1900-tal, delvis förgyllda, vikt 610 g

Gravyrer

559241

2018-07-16