Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEDAR, TÄNGER, GAFFLAR, mm, silver, 1900-tal, delvis förgyllda, vikt 610 g
Gravyrer
559241
2018-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här