Klubbat för:
6 200 SEK
2 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, "Flora Danica´´, cremekopp, med lock och fat, 1900-tal, porslin, koppen märkt 3575, faten märkta 3576, ASKFAT, 2 st, märkta 3501, höjd 9 cm
Askfat med nagg
559245
2018-07-16