Matta rya Finland

Matta rya Finland
Matta rya Finland
Matta rya Finland
Matta rya Finland
Matta rya Finland
Matta rya Finland
Matta rya Finland
Matta rya Finland
Matta rya Finland
Matta rya Finland

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, rya, troligen Finland, monogramsignerade hörn och daterad 1925, ca 295x185 cm

559282

2018-07-15