Slaglåspistoler

Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler
Slaglåspistoler

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGLÅSPISTOLER, 3 dlr, dubbelpipiga, 1800-talets andra hälft, längd 21-28 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Skruvar saknas, stift av, bruks och åldersrelaterat slitage

559290

2018-07-18