Brosch hängen fickspegel portmonnä
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BROSCH, sterlingsilver, slipat kulformat tigeröga, räfflad dekor, Salovaara, Finland 1970-tal, årsstämpel saknas, svensk importstämpel, HÄNGEN, 4 st, bl a med agat och planslipat tigeröga, ett stämplat Victor Jansson Guldvaru AB, Lindesberg 1970, BROSCHER, 2 st, en med planslipade bandagater, PORTMONNÄ, silver, FICKSPEGEL, med hölje av planslipad agat
559304
2018-07-21