Brosch hängen fickspegel portmonnä

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BROSCH, sterlingsilver, slipat kulformat tigeröga, räfflad dekor, Salovaara, Finland 1970-tal, årsstämpel saknas, svensk importstämpel, HÄNGEN, 4 st, bl a med agat och planslipat tigeröga, ett stämplat Victor Jansson Guldvaru AB, Lindesberg 1970, BROSCHER, 2 st, en med planslipade bandagater, PORTMONNÄ, silver, FICKSPEGEL, med hölje av planslipad agat

Kuntoraportti

559304

Päivämäärä:

2018-07-21