Brosch hängen fickspegel portmonnä
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BROSCH, sterlingsilver, slipat kulformat tigeröga, räfflad dekor, Salovaara, Finland 1970-tal, årsstämpel saknas, svensk importstämpel, HÄNGEN, 4 st, bl a med agat och planslipat tigeröga, ett stämplat Victor Jansson Guldvaru AB, Lindesberg 1970, BROSCHER, 2 st, en med planslipade bandagater, PORTMONNÄ, silver, FICKSPEGEL, med hölje av planslipad agat
Kuntoraportti
559304
Päivämäärä:
2018-07-21