Collier armband brosch med granater

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COLLIER, BROSCH, stjärnformad, ARMBAND, förgyllt silver, 1900-talets andra hälft, fasettslipade böhmiska granater, armband med ej öppningsbar säkerhetskedja, längd collier 43 cm

559305

2018-07-21