Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORADAR, Indien, luntlås 1800-tal, längd ca 167 cm
Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".
En stor del av låsmekanismen saknas, bruks och åldersrelaterat slitage
559313
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här