Arne Norell soffa tresitsig
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE NORELL, sannolikt, modell Mexico, Norell Möbler, 1970-tal, soffa, tresitsig, 1970/80-tal, stomme i mahogny, lösa sitt -och ryggplymåer, längd ca 240, höjd ca 70, bredd ca 85 cm
Slitage, fläckar på armstöden, troligen senare tyg
559331
2018-07-15