Arne Norell soffa tresitsig

Arne Norell soffa tresitsig
Arne Norell soffa tresitsig
Arne Norell soffa tresitsig
Arne Norell soffa tresitsig
Arne Norell soffa tresitsig
Arne Norell soffa tresitsig
Arne Norell soffa tresitsig
Arne Norell soffa tresitsig

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE NORELL, sannolikt, modell Mexico, Norell Möbler, 1970-tal, soffa, tresitsig, 1970/80-tal, stomme i mahogny, lösa sitt -och ryggplymåer, längd ca 240, höjd ca 70, bredd ca 85 cm

Slitage, fläckar på armstöden, troligen senare tyg

559331

2018-07-15