Tom Dixon ´´Void Pendant Copper´´ taklampor
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TOM DIXON, "Void Mini Pendant Copper", taklampor, 2 st, samtida, Tom Dixon, England, höjd ca 12 cm, diameter ca 15 cm
Fodralen till sladden är något slitna, smärre slitage och repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
559336
2018-07-15