Tom Dixon ´´Void Pendant Copper´´ taklampor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOM DIXON, "Void Mini Pendant Copper", taklampor, 2 st, samtida, Tom Dixon, England, höjd ca 12 cm, diameter ca 15 cm

Fodralen till sladden är något slitna, smärre slitage och repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

559336

2018-07-15