Tyra Lundgren Sommar

Tyra Lundgren Sommar
Tyra Lundgren Sommar
Tyra Lundgren Sommar
Tyra Lundgren Sommar
Tyra Lundgren Sommar
Tyra Lundgren Sommar
Tyra Lundgren Sommar
Tyra Lundgren Sommar

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979): Skulptur, chamotterat stengods, i form av fågel, monterad på stensockel, signerad och daterad TL 68, delvis glaserad, höjd exklusive sockel ca 9,5 cm

559359

2018-07-15