Rolf Adlercreutz fotografi
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLF ADLERCREUTZ (född 1945), Dag Vag, fotografi, archival pigment print på bomullspapper, enligt uppgifter stämplat samt signerat, daterad 1980 och numrerat 1/20 á tergo, ca 23x17 cm
Ej examinerad ur ramen
559373
2018-07-15