Rolf Adlercreutz fotografi

Rolf Adlercreutz fotografi
Rolf Adlercreutz fotografi

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

ROLF ADLERCREUTZ (född 1945), Dag Vag, fotografi, archival pigment print på bomullspapper, enligt uppgifter stämplat samt signerat, daterad 1980 och numrerat 1/20 á tergo, ca 23x17 cm

Ej examinerad ur ramen

559373

2018-07-15