Rolf Adlercreutz fotografi

Rolf Adlercreutz fotografi
Rolf Adlercreutz fotografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF ADLERCREUTZ (född 1945), Norrtäljeån, fotografi, archival pigment print på bomullspapper, enligt uppgifter stämplat samt signerat, daterad 2006 och numrerat 1/20 á tergo, ca 26.5x40 cm

Ej examinerad ur ramen

559375

2018-07-15