Wifredo Lam litografi

Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIFREDO LAM (1902-1982), figurkomposition, signerad och numrerad Wi Lam 51/262, färglitografi, ca 64x45 cm

Bladets botten med skada

559380

2018-07-15