Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WIFREDO LAM (1902-1982), figurkomposition, signerad och numrerad Wi Lam 51/262, färglitografi, ca 64x45 cm
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
559381
2018-07-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner