Wifredo Lam litografi

Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi
Wifredo Lam litografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WIFREDO LAM (1902-1982), figurkomposition, signerad och numrerad Wi Lam 51/262, färglitografi, ca 64x45 cm

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

559381

2018-07-15