Jerzy Potrzebowski oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JERZY POTRZEBOWSKI (Polen, 1921-1974), vintermotiv med droska, signerad och daterad -68 Jerzy Potrzebowski, olja på duk, ca 50x43 cm

559383

2018-07-15