Zdzislaw Salaburski oljemålning
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ZDZISLAW SALABURSKI (Polen,1922-2006): Komposition, signerad och daterad Z. Salaburski 1964, signerad och daterad á tergo 1964 Warszawa, olja på duk 65.5x89 cm
Några mindre fläckar, mindre ytsmuts
559384
2018-07-15