Stig Larsson S:t Clair
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LARSSON S:T CLAIR (född 1918-?), motiv målat från Waldemarsudde med utsikt över Nordiska Museet, signerad Stig Larsson S:t Clair, akvarell, bildstorlek ca 44x57 cm
Ej examinerad ur ramen
559391
2018-07-15