Stig Larsson S:t Clair

Stig Larsson S:t Clair
Stig Larsson S:t Clair
Stig Larsson S:t Clair
Stig Larsson S:t Clair
Stig Larsson S:t Clair
Stig Larsson S:t Clair

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LARSSON S:T CLAIR (född 1918-?), motiv målat från Waldemarsudde med utsikt över Nordiska Museet, signerad Stig Larsson S:t Clair, akvarell, bildstorlek ca 44x57 cm

Ej examinerad ur ramen

559391

2018-07-15