Vas Kina 1800-talets slut
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, handmålad dekor av djurväsen i grönt och rött samt svart samt skrivtecken i svart, förgyllda hänklar, höjd ca 27 cm
Kuntoraportti
Slitage
559402
Päivämäärä:
2018-07-16