Vas Kina 1800-talets slut

Vas Kina 1800-talets slut
Vas Kina 1800-talets slut
Vas Kina 1800-talets slut
Vas Kina 1800-talets slut
Vas Kina 1800-talets slut
Vas Kina 1800-talets slut
Vas Kina 1800-talets slut
Vas Kina 1800-talets slut

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VAS, porslin, Kina, 1800-talets slut, handmålad dekor av djurväsen i grönt och rött samt svart samt skrivtecken i svart, förgyllda hänklar, höjd ca 27 cm

Kuntoraportti

Slitage

559402

Päivämäärä:

2018-07-16