Bokbord

Bokbord
Bokbord
Bokbord
Bokbord
Bokbord
Bokbord
Bokbord
Bokbord
Bokbord
Bokbord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKBORD, 1900-tal, furu, höjd ca 73, 185x64 cm

Slitage, sprickor, repor

559409

2018-07-16