Grafikhurts

Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts
Grafikhurts

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAFIKHURTS, 2 delar, lås skiva klädd i duk, 10 lådor, totalmått: höjd 72, 135x95 cm.

Slitage, skador

559412

2018-07-16