Gunnar Wennerberg Sommar
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GUNNAR WENNERBERG, "Gunnar", matservis, 182 dlr, Gustafsberg, bestående av: 68 mattallrikar, 35 djupatallrikar, 25 förrättstallrikar, 27 assietter, 14 uppläggningsfat, 4 såssnipa, 2 uppläggningsskålar, 2 skålar, 2 terrin med lock ett med fat, 3 djupa uppläggningsfat, 3 dlr med nagg medföljer
Varierande ålder, slitage, enstaka delar något missfärgade, mindre nagg kan förekomma
559424
2018-07-16