Gunnar Wennerberg Sommar

Gunnar Wennerberg Sommar
Gunnar Wennerberg Sommar
Gunnar Wennerberg Sommar
Gunnar Wennerberg Sommar
Gunnar Wennerberg Sommar
Gunnar Wennerberg Sommar
Gunnar Wennerberg Sommar
Gunnar Wennerberg Sommar
Gunnar Wennerberg Sommar
Gunnar Wennerberg Sommar

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GUNNAR WENNERBERG, "Gunnar", matservis, 182 dlr, Gustafsberg, bestående av: 68 mattallrikar, 35 djupatallrikar, 25 förrättstallrikar, 27 assietter, 14 uppläggningsfat, 4 såssnipa, 2 uppläggningsskålar, 2 skålar, 2 terrin med lock ett med fat, 3 djupa uppläggningsfat, 3 dlr med nagg medföljer

Varierande ålder, slitage, enstaka delar något missfärgade, mindre nagg kan förekomma

559424

2018-07-16