Vagnslyktor 1 par omkring 1900

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAGNSLYKTOR, 1 par, omkring 1900, bemålad plåt, fasettslipade glas, höjd ca 68 cm

Slitage, repor, senare elektrifiering

559426

2018-07-16