Pop & Rock - Torbjörn Calvero

Pop & Rock - Torbjörn Calvero
Pop & Rock - Torbjörn Calvero

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TORBJÖRN CALVERO (1949-2016): David Bowie på Kungliga Tennishallen, pigmentprint, 2/25, signerad numrerad samt daterad Torbjörn Calvero 2/25 1978, ca 59x79 cm

559435

2018-07-16