Otte Sköld oljemålning

Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning
Otte Sköld oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958), motiv från Stockholm, stämpelsignerad, olja på pannå, 53x64 cm

559442

2018-07-16