Brevpress mässing

Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing
Brevpress mässing

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

BREVPRESS, 1800-tal, mässing, i form av katt, höjd ca 5, 8x5,5 cm

Slitage, smuts

559443

2018-07-17