Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, mässing, 1 par, 1900-tal, märkta "The King of Diamonds", höjd ca 31, bredd 12 cm
Zustandsbeschreibung
slitage, ena en aning sned, mindre repor
559446
2018-07-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner