Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, mässing, 1 par, 1900-tal, märkta "The King of Diamonds", höjd ca 31, bredd 12 cm

Zustandsbeschreibung

slitage, ena en aning sned, mindre repor

559446

2018-07-17