Skål Kina cloisonné
2018-07-17
559451
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅL, cloisonné, Kina, 1900-tal, i form av lotusblomma, höjd ca 4, diameter 19 cm
Slitage, smuts