Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLÖGGRYTA, koppar samt mässing, 1920-tal, prydd med texten "Nu är det jul igen", locket med dekor av tomte, höjd ca 25, diameter 21 cm
Smuts, slitage
559455
2018-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här