Champagneskålar 1900-talets början

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNESKÅLAR, 13 st, 1900-talets början, slipad dekor av blommor, höjd ca 11,5, kupornas diameter ca 8,5 cm

Slitage, nagg kan förekomma

559458

2018-07-17