Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOLAR, 2 st, omkring 1900, betsade, stomme i böjträ, varav en etikettmärkt Thonet Mundus Borlova, sitthöjd ca 47 resp 48 cm
En ryggbricka med lagning, brukslitage
559464
2018-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här