Stolar omkring 1900

Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900
Stolar omkring 1900

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 2 st, omkring 1900, betsade, stomme i böjträ, varav en etikettmärkt Thonet Mundus Borlova, sitthöjd ca 47 resp 48 cm

En ryggbricka med lagning, brukslitage

559464

2018-07-17