Tiffany armband Daisy design Paloma Picasso
Klubbat för:
900 SEK
1 500 SEK
PALOMA PICASSO, "Daisy", armband, Tiffany, sterlingsilver, guldförgylld detalj, stämplad Paloma Picasso TIFFANY&CO 925, vikt ca 6,3 g, innermått ca 5,5 cm, öppningsbar, origanletui samt smyckepåse
Bruksslitage, något skev skena
559467
2018-07-17