Peter Köhler oljemålning

Peter Köhler oljemålning
Peter Köhler oljemålning
Peter Köhler oljemålning
Peter Köhler oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PETER KÖHLER (född 1971): "The Hand", signerad och daterad a tergo P Köhler 2002, olja på duk, ca 25x18,5 cm
UTSTÄLLD: Galleri Magnus Karlsson, Fredsgatan 12 i Stockholm

Vänster övre hörn med mindre veck

559468

2018-07-17