Ole Lynggaard lås med pärlhalsband
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OLE LYNGGAARD, lås, 18 k, briljantslipad diamant, ca 0,03 ct, kvalitet Wesselton (H), stämplad Ole L 750, vikt ca 4,8 g, diameter ca 10 mm, sötvattenspärlor, diameter ca 4 mm, på tråd, med dobbar, längd ca 46 cm
Minimalt slitage
559473
2018-07-17