Ole Lynggaard lås med pärlhalsband

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLE LYNGGAARD, lås, 18 k, briljantslipad diamant, ca 0,03 ct, kvalitet Wesselton (H), stämplad Ole L 750, vikt ca 4,8 g, diameter ca 10 mm, sötvattenspärlor, diameter ca 4 mm, på tråd, med dobbar, längd ca 46 cm

Minimalt slitage

559473

2018-07-17