Per Forsell gelatinsilverfotografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER FORSELL (1898-1979): "Vandraren", signerad och daterad 1965, 6/50, gelatinsilverfotografi, ca 58x45 cm

559480

2018-07-17