Soffbord engelsk stil
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD med klaffar, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, fotavslut i mässing i form av lejontassar, 2 lådor i sargen, höjd ca 74, 83x51, klaffarna vardera ca 30 cm
Bruksslitage
559481
2018-07-17