Soffbord engelsk stil

Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil
Soffbord engelsk stil

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD med klaffar, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, fotavslut i mässing i form av lejontassar, 2 lådor i sargen, höjd ca 74, 83x51, klaffarna vardera ca 30 cm

Bruksslitage

559481

2018-07-17